Na jednej z ostatnich wypraw połamał się mój ukochany spinning, nie było wyjścia trzeba było zainwestować w coś nowego więc poprosiłem Sebastiana o wypatrzenie jakichś ciekawych propozycji. Kilka dni później wracając po raz kolejny z wędkowania do domu nabrałem ochoty na mały kulinarny zakup.

Zakup ten po powrocie do domu przedstawiłem małżonce jako zrealizowany z myślą o niej żartobliwie podkreślając, że ja bardziej troszczę się o nią niż Ona o mnie. Chwilę później zauważyłem wędkę opartą o fotel w pokoju, na pytanie co to za wędka żona stwierdziła, że nie ma pojęcia, to samo odpowiedziała mi również córka.

Już zacząłem myśleć, że to Sebastian podrzucił coś ciekawego do obejrzenia, ale dlaczego nie dał znać, że coś wiezie?

Postanowiłem obejrzeć zawartość pięknie wykonanego pokrowca, gdy ujrzała światło dzienne stwierdziłem, że jest to wędzisko spinningowe długości 275 cm o gramaturze wyrzutu do 35 gram i mocy 20 funtów – idealne wędzisko jak na moje Bugowo-szczupakowe  preferencje. Blank wykonał Krzysztof Zieliński z Krakowskiej pracowni FishingART. Wędka została ubrana w rękojeść z korka klasy flor ze wstawkami z ciemnej korkogumy, uchwyt Fuji DPS gunsmoke z insertem z korkogumy oraz przelotki Alps z Fuji SIC na szczycie 🙂

Oglądając dokładniej wędzisko zauważyłem napisy, które początkowo niewiele mi mówiły „F.A. Blaas F” oraz przy jednej z przelotek symbole „W.G.” co oznacza, że wędkę wykonał Wojciech Grochola w pracowni PSTRĄGMAN. Obrócenie wędki o 180 stopi spowodowało jednak, że zaniemówiłem … Na wędzisku znajdowała się dedykacja widoczna na zdjęciu Dla Artura – żona Dorota i co więcej po krótkiej rozmowie telefonicznej z Sebastianem już wiedziałem jakiej klasy wędkę trzymam w garści i  co oznaczają wyżej wymienione oznaczenia.

Z emocji nie wiedziałem co powiedzieć, to najlepsza wędka w mojej kolekcji!!!

Wyżej opisane słowa że „ja bardziej troszczę się o żonę niż Ona o mnie” odszczekałem po stokroć. Wspaniały prezent i to tuż przed planowanym na wrzesień wyjazdem na ryby do Finlandii!!!

Życzę wszystkim członkom i sympatykom Spinning-Teamu aby ich bliscy tak doskonale rozumieli ich potrzeby jak moja Ukochana Małżonka Dorota!!!

Artur.

Materiał video o wędzisku:

Zdjęcia wędziska z pracowni „PSTRĄGMAN”.

wedzisko_spinning_pracownia_10 wedzisko_spinning_pracownia_8 wedzisko_spinning_pracownia_7 wedzisko_spinning_pracownia_6 wedzisko_spinning_pracownia_5 wedzisko_spinning_pracownia_4 wedzisko_spinning_pracownia_3 wedzisko_spinning_pracownia_2 wedzisko_spinning_pracownia_1 wedka_prezent_wedkarski_dla_wedkarzawedzisko_spinning_pracownia_9 wedka_prezent_wedkarski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj