Newsletter Spinning- Team – regulamin

Zapisując się do naszego Newslettera masz pewność że dostaniesz jako pierwszy informację o nowym wpisie na naszej stronie. Nie spamujemy naszych subskrybentów.

Newsletter – regulamin

Na podstawie art. 8 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2013 poz. 1422), Portal wędkarski spinning-team.pl , zwana dalej Portal Spinning Team publikuje poniżej regulamin Newslettera:
REGULAMIN BEZPŁATNEGO NEWSLETTERA
1. Usługa bezpłatnego newslettera świadczona jest przez Portal Spinning Team na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie. Przed wyrażeniem zgody na korzystanie z usług newslettera należy uważnie zapoznać się niniejszym Regulaminem.

2. Dla korzystania z usługi wymagany jest komputer z dostępem do Internetu, dowolna przeglądarka internetowa oraz czynna i prawidłowo skonfigurowana poczta elektroniczna.

3. Newsletter jest bezpłatną usługą, polegającą na informowaniu Użytkowników o nowych wpisach na stronie, promocjach, konkursach, wydarzeniach, nowościach Portalu Spinning Team poprzez okresowe wysyłanie wybranych przez redakcję treści drogą elektroniczną w postaci listu elektronicznego.

4. Subskrypcja newslettera polega na wpisaniu adresu poczty elektronicznej, którym dysponuje Użytkownik do formularza udostępnianego przez Portal Spinning Team na stronie internetowej. Subskrypcja newslettera przez Użytkownika stanowi wyrażenie przez Użytkownika zgody na otrzymywanie bezpłatnego newslettera.

5. Portal Spinning Team nie będzie udostępniał powierzonych mu adresów poczty elektronicznej osobom czy podmiotom trzecim.

6. Użytkownik ma wybór i w każdym momencie ma prawo zrezygnować z usługi newslettera. Subskrypcję można anulować, klikając na link „Rezygnacja” znajdujący się na dole każdego z przesłanych listów elektronicznych.

7. Usunięcie konta pocztowego Użytkownika z bazy adresowej newslettera następuje natychmiastowo i sygnalizowane jest komunikatem potwierdzającym operację.

8. Klient subskrybując newsletter wyraża zgodę na wysyłanie przez Portal Spinning Team za pośrednictwem newslettera reklam oraz informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2013 poz. 1422) na konto e-mail Użytkownika.

9. Portal Spinning Team zastrzega sobie prawo do usunięcia konta, którego użytkownik naruszył niniejszy Regulamin lub prawo obowiązujące w Rzeczpospolitej Polskiej, albo też podejmuje działania ingerujące w niezakłócone korzystanie z usługi przez innych użytkowników albo dostarczanie treści bezprawnych.

 

Zapraszamy do zapisania się na Newsletter

Dostaniesz na maila najświeższe informacje o portalu spinning-team.pl

[wysija_form id=”1″]