Daiwa_Zillion_J-Dream (1)
Cześć
Tym razem chciałem zaprezentować multiplikator nisko profilowy. Mój nowy nabytek to Team Daiwa Zillion LIMITED J-Dream.
Daiwa_Zillion_J-Dream (2)   Daiwa_Zillion_J-Dream (3)   Daiwa_Zillion_J-Dream (4)
Jest to kolejna modyfikacja bardzo udanej konstrukcji jaką jest model Zillion od Daiwy. Jest to chyba najbardziej udoskonalona wersja Zilliona. Multiplikator doprowadzono do perfekcji poprzez szereg nowinek technologicznych. Jedną z ostatnich zmian jest mega precyzyjny hamulec UTD. W multiki tym klika gwiazda, docisk szpuli oraz hamulec magnetyczny czyli wszystko oprócz szpuli ( jedyny multiplikator jaki znam, w którym klika każdy element to Daiwa RYOGA / PLUTON)
Daiwa_Zillion_J-Dream (10)   Daiwa_Zillion_J-Dream (11)   Daiwa_Zillion_J-Dream (12)
Daiwa_Zillion_J-Dream (13)   Daiwa_Zillion_J-Dream (14)   Daiwa_Zillion_J-Dream (15)
Jest to mój trzeci Zillion od podstawowego po bardzo mocną wersję PE Specjal z mega mocną przekładnią HYPER DIGIGEAR, aż w końcu po J-Dreama.
Kultura pracy, spasowanie mechanizmu, hamulec czy też zakres obsługiwanych przynęt przez J-Dreama przewyższa nawet kołowrotki Megabassa (w tym przypadku bliźniaka Megabass IP79/68). Ja osobiście tym multikinem łowię  do 40 gram w tym przynety od gum po woblery i jerki. Większe i cięższe przynęty obsługuje już mocniejszy multik Daiwa RYOGA ( opisywany wcześniej przeze mnie na łamach spinning-team.pl pod tym linkiem:  http://spinning-team.pl/daiwa-ryoga-1016hl/ ).
Daiwa_Zillion_J-Dream (4)   Daiwa_Zillion_J-Dream (5)   Daiwa_Zillion_J-Dream (6)
Daiwa_Zillion_J-Dream (7)   Daiwa_Zillion_J-Dream (8)   Daiwa_Zillion_J-Dream (9)
Reasumując podpowiem tylko, że jak trafisz na nowego Zilliona J-DREAM lub na idealną używkę to zachęcam do wypróbowania tej maszyny. Szkoda tylko, że już ich nie produkują. W najnowszej odmianie Zilliona zastosowano najnowszy system wodzika TWS. Fajne rozwiązanie, które pomaga daleko rzucić i jeszcze bardziej zmniejsza prawdopodobieństwo bród. Myślę że niebawem będzie testowany 🙂 i coś na jego temat skrobnę 😀 A co do samych bród (utrapienie każdego castingowca) w Zillionie J-Dream nie było ani jednej 😀 .
Parametry techniczne na foto.
Daiwa_Zillion_J-Dream (16) Daiwa_Zillion_J-Dream (17) Daiwa_Zillion_J-Dream (18) Daiwa_Zillion_J-Dream (19)
Pozdrawiam
Sebastian TORPEDA Gil

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj