Cześć

W końcu nadszedł ten dzień i do Lublina zawitały targi Rybomania 2016. Lublin to pierwsze miasto gdzie odbywa się edycja 2016/2017 Rybomanii . Kolejne odbędą się w Poznaniu i Sosnowcu.

Weekend 3/4 grudnia 2016 to święto wędkarzy na Lubelszczyźnie. Targi odbyły się w hali Targów Lublin, ul. Dworcowa 11. Na miejscu zameldowaliśmy się z samego rana w dość licznym składzie naszego teamu. Dla mnie osobiście III edycja Targów Rybomania była bardzo udana pomimo, że poprzednie były bogatsze w wystawców, sprzęt spinningowy no i w liczbę odwiedzających. Sprzętu spinningowego było niewiele w stosunku do innych dyscyplin np. karpiarstwa. Fani metody gruntowej, feederowej czy spławikowej mieli znacznie więcej do zwiedzania.

Osobiście bardzo mi się spodobały pawilony wystawowe firm: Keitech, Major Craft, Favorite, Crazy Fish, Przynęty Świata, Daiwa oraz Lucky John. Pełna oferta wędzisk firmy Major Craft oraz Favorite zrobiła na mnie spore wrażenie. Szczególnie prezentacja wędek Favorite przez Krzysztofa Stepanowa, bardzo ciekawe kije w atrakcyjnych cenach. Natomiast Major Crafta już kilka modeli poznałem ale na targach zbadałem jeszcze kilka fajnych pozycji. Nowości Daiwy na 2017 rok również zapowiadają się ciekawie w tym cała nowa seria Prorex czyli wędki, kołowrotki i przynęty. Jeśli chodzi o przynęty to bardzo fajne były woblery firmy Lucky John natomiast przynęty gumowe, które mi się spodobały to Westin, Crazy Fish, Lucky John, Prorex od Daiwy oraz klasyka Keitech.

rybomania_lublin_2016-6  rybomania_lublin_2016-5  rybomania_lublin_2016-2

Udało się kupić kilka atrakcyjnych przynęt na nowy sezon. Spora ilość sprzętu wędkarskiego sprzyja zakupom nowych zabawek. Poznaliśmy kilku świetnych wędkarzy równie pozytywnie zakręconych jak my. No i w końcu prawie cała ekipa spinning-team spotkała się w jednym miejscu i jednym czasie. 😀

rybomania_lublin_2016-1  rybomania_lublin_2016-3  rybomania_lublin_2016-4

rybomania_lublin rybomania_lublin_1 rybomania_lublin_2 rybomania_lublin_3 rybomania_lublin_4 rybomania_lublin_5 rybomania_lublin_6 rybomania_lublin_7 rybomania_lublin_8

Zrobiliśmy relację foto oraz video. Przeprowadziliśmy kilka wywiadów zresztą sami zobaczcie na filmie poniżej jak było.

Rybomania 2016 Lublin – FILM

Kolejne edycje Rybomanii odbędą się w:

Poznań, 17-19 luty 2017 r.

– Sosnowiec, 24-26 marzec 2017 r.

 

Do zobaczenia w Poznaniu.

Pozdrawiam Sebastian TORPEDA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj