Portal Zapaleńców łowiących spinningiem i nie tylko

Terminarz imprez sportowych w 2019 roku w PZW Chełm

12 stycznia 2019

Terminarz imprez sportowych w 2019 roku w PZW Chełm

Cześć

Przedstawiamy terminarz imprez sportowcy wędkarskich w 2019 w Okręgu PZW Chełm.

Zawody spinningowe GP od tego roku rozgrywane są w teamie.

Do zobaczenia nad wodą.

            Terminarz imprez sportowych kół i okręgu 2019 w PZW Chełm

ŁOWISKO

DATA

Koło/Okręg

rzeka Bug

 

 

Wola Uhruska

28.04.2019r.

Koło PZW Wola Uhruska

Siedliszcze

28.04.2019r.

Koło PZW Pasja Wierzbica

Wola Uhruska

19.05.2019r.

Koło PZW Pasja Wierzbica

Dubienka

19.05.2019r.

Koło PZW Sukces

Świerże

19.05.2019r.

Koło PZW Chełm Miasto

Włodawa

02.06.2019r.

Koło PZW Włodawa

Wola Uhruska

09.06.2019r.

Koło PZW Wola Uhruska

Starosiele

09.06.2019r.

Koło PZW Cementownia

Świerże – Hniszów

09.06.2019r.

Koło PZW Sukces

Wola Uhruska

16.06.2019r.

Koło PZW Ch.S.M.

Włodawa

16.06.2019r.

Koło PZW Włodawa

Świerże

16.06.2019r.

Koło PZW Chełm Miasto

Wola Uhruska

23.06.2019r.

II Grand Prix Spławik

Siedliszcze

23.06.2019r.

Koło PZW Sukces

Wola Uhruska

29.06.2019r.

Koło PZW Komunalnik

Wola Uhruska

30.06.2019r.

Koło PZW Wola Uhruska

Wola Uhruska

30.06.2019r.

Koło PZW Ch.S.M.

Siedliszcze

30.06.2019r.

Koło PZW Wodnik

Wola Uhruska

06-07.07.2019r.

X Wielobój Wędkarski

Starosiele

13.07.2019r.

Koło PZW Cementownia

Wola Uhruska

14.07.2019r.

Koło PZW Wodnik

Dorohusk

14.07.2019r.

Koło PZW Sukces

Świerże

14.07.2019r.

Koło PZW Chełm Miasto

Wola Uhruska

21.07.2019r.

Koło PZW Pasja Wierzbica

Wola Uhruska

28.07.2019r.

Koło PZW Moczykij

Kolemczyce

03.08.2019r.

Koło PZW Cementownia

Wola Uhruska

04.08.2019r.

Puchar Sklepu Moczykij

Świerże

04.08.2019r.

Koło PZW Chełm Miasto

Wola Uhruska

10.08.2019r.

Koło PZW Środowiskowe

Wola Uhruska

18.08.2019r.

Koło PZW Wola Uhruska

Siedliszcze

18.08.2019r.

Koło PZW Moczykij

Wola Uhruska

25.08.2019r.

IV Grand Prix Spławik

Dubienka

01.09.2019r.

Koło PZW Cementownia

Wola Uhruska

08.09.2019r.

Koło PZW Wola Uhruska

Wola Uhruska

08.09.2019r.

Koło PZW Ch.S.M.

Włodawa

08.09.2019r.

Koło PZW Włodawa

Świerże

08.09.2019r.

Koło PZW Chełm Miasto

Wola Uhruska

14.09.2019r.

Koło PZW Cementownia

Dorohusk

15.09.2019r.

Koło PZW Wojskowe

Dubienka

15.09.2019r.

Koło PZW Sukces

Wola Uhruska

21.09.2019r.

Zawody dla Działaczy

Świerże – Hniszów

28.09.2019r.

Koło PZW Wodnik

Wola Uhruska

28-29.09.2019r.

Rezerwacja Łowiska

Świerże – Hniszów

05.10.2019r.

Koło PZW Komunalnik

Kolemczyce

06.10.2019r.

Koło PZW Wodnik

Siedliszcze

06.10.2019r.

Koło PZW Ch.S.M.

Dorohusk

06.10.2019r.

Koło PZW Sukces

Wola Uhruska

13.10.2019r.

Koło PZW Wola Uhruska

Dubienka

13.10.2019r.

Koło PZW Wojskowe

Kolemczyce

13.10.2019r.

Koło PZW Ch.S.M.

Świerże – Hniszów

20.10.2019r.

Koło PZW Sukces

Świerże

20.10.2019r.

Koło PZW Chełm Miasto

Wola Uhruska

20.10.2019r.

Koło PZW Moczykij

Kolemczyce

26.10.2019r.

Koło PZW Cementownia

Starorzecze Pompka

 

 

 

28.04.2019r.

Koło PZW Wola Uhruska

 

01.06.2019r.

Koło PZW Wola Uhruska

 

09.06.2019r.

Koło PZW Wola Uhruska

 

30.06.2019r.

Koło PZW Moczykij

 Okręg

11.08.2019r.

II Grand prix Młodzieży

 

01.09.2019r.

Koło PZW Wola Uhruska

 

15.09.2019r.

Koło PZW Wola Uhruska

Okręg

28-29.09.2019r.

Rezerwacja Łowiska

 

13.10.2019r.

Koło PZW Wola Uhruska

 

13.10.2019r.

Koło PZW Wodnik

Pompka II

 

 

 

27.04.2019r.

Koło PZW Wola Uhruska

 

07.09.2019r.

Koło PZW Środowiskowe

rzeka Wieprz

 

 

Błonia

31.03.2019r.

Koło PZW Krasnystaw Miasto

Stężyca

13.04.2019r.

Koło PZW Środowiskowe

Krasnystaw

14.04.2018r.

Koło PZW Sukces

Stężyca

01.05.2019r.

Koło PZW Krasnystaw Miasto

Krasnystaw

09.06.2019r.

Koło PZW Sukces

Borowica

14.07.2019r.

Koło PZW Chełm Miasto

Stężyca

18.08.2019r.

Koło PZW Wojskowe

Latyczów

13.10.2019r.

Koło PZW Krasnystaw Miasto

zb. Niwa

 

 

 

28.04.2019r.

Koło PZW Wojskowe

 

05.05.2019r.

Koło PZW Ch.S.M.

Okręg

11.05.2019r.

I Grand Prix Spławik

Okręg

12.05.2019r.

I Grand Prix Gruntowe

 

19.05.2019r.

Koło PZW Moczykij

 

25.05.2019r.

Zawody Budowlanych

 

26.05.2019r.

Koło PZW Cementownia

 

09.06.2019r.

Koło PZW Pasja Wierzbica

 

15.06.2019r.

Koło PZW Moczykij

Okręg

22.06.2019r.

Woda zastępcza II GP Grunt

Okręg

23.06.2019r.

Woda zastępcza II GP Spławik

 

29-30.06.2019r.

Koło PZW Wojskowe

 

17-18.08.2019r.

 Puchar Sklepu Wodnik

 

27-28.08.2019r.

Koło PZW Ch.S.M.

zb. Tuligłowy

 

 

 

14.04.2019r.

Koło PZW Krasnystaw Miasto

 

28.04.2019r.

Koło PZW Krasnystaw Miasto

 Okręg

05.05.2019r.

MO Młodzieży

 

26.05.2019r.

Koło PZW Krasnystaw Miasto

 

06-09.06.2019r.

Otwarte Zawody Sumowe

 

06-07.07.2019r.

Koło PZW Krasnystaw Miasto

 

18.08.2019r.

Koło PZW Ch.S.M.

zb. Staw

 

 

 

17.02.2019r.

Koło PZW Chełm Miasto

 

14.04.2019r.

Koło PZW Moczykij

 

25.05.2019r.

Koło PZW Wojskowe

 

26.05.2019r.

Koło PZW Wojskowe

 

01.06.2019r.

Koło PZW Moczykij

 

01.06.2019r.

Koło PZW Sukces

 

02.06.2019r.

Koło PZW Cementownia

 Okręg

14.07.2019r.

I Grand Prix Młodzieży

 

25.08.2019r.

Koło PZW Ch.S.M.

 

01.09.2019r.

Koło PZW Pasja Wierzbica

 

29.09.2019r.

Koło PZW Chełm Miasto

 

20.10.2019r.

Koło PZW Chełm Miasto

zb. Lubańki

 

 

 

07.04.2019r.

Koło PZW Krasnystaw Miasto

 

28.04.2019r.

Koło PZW Krasnystaw Miasto

 

04.05.2019r.

Koło PZW Krasnystaw Miasto

 

05.05.2019r.

Koło PZW Wodnik

 

18.05.2019r.

Koło PZW Komunalnik

 

08-09.06.2019

Koło PZW Środowiskowe

 

30.06.2019r.

Koło PZW Krasnystaw Miasto

 

14.07.2019r.

Koło PZW Ch.S.M.

 Okręg

20.07.20019r.

III Grand Prix Spławik

Okręg

21.07.2019r.

III Grand Prix Grunt

Okręg

24.08.2019r.

Woda zastępcza IV GP Grunt

Okręg

25.08.2019r.

Woda zastępcza IV GP Spławik

zb. Żółtańce Duży

 

 

 Okręg

19.05.2019r.

I Grand Prix Spinning Team

 

02.06.2019r.

Koło PZW Chełm Miasto

 

11.08.2019r.

Koło PZW Wodnik

 

25.08.2019r.

Koło PZW Chełm Miasto

 

08.09.2019r.

Koło PZW Wodnik

zb. Żółtańce Mały

 

 

 

27.04.2019r.

Koło PZW Ch.S.M.

 

01.06.2019r.

Koło PZW Środowiskowe

zb. Stańków

 

 

 

20.01.2019r.

Koło PZW Moczykij

 

27.01.2019r.

Koło PZW Wojskowe

 

10.02.2019r.

Koło PZW Wojskowe

 

17.02.2019r.

Koło PZW Chełm Miasto

 

28.04.2019r.

Koło PZW CH.S.M.

 

19.05.2019r.

Koło PZW Chełm Miasto

 

26.05.2019r.

Koło PZW Wodnik

 

02.06.2019r.

Koło PZW Ch.S.M.

 

16.06.2019r.

Koło PZW Chełm Miasto

 

04.08.2019r.

Koło PZW Chełm Miasto

 

08.09.2019r.

Koło PZW Chełm Miasto

 

29.09.2019r.

Koło PZW Chełm Miasto

zb. Husynne

 

 

 Okręg

06.10.2019r.

III Grand Prix Spinning Team

zb. Wytyczno

 

 

 

15-19.05.2019r.

Ogólnopolskie Zawody Karpiowe

 Okręg

08.06.2019r. 

II Grand Prix Spinning Team

jezioro Glinki

 

 

 

14.04.2019r.

Koło PZW Włodawa

 

21.04.2019r.

Koło PZW Włodawa

 

27.04.2019r.

Koło PZW Komunalnik

 

28.04.2019r.

Koło PZW Włodawa

 

25-26.05.2019r.

Koło PZW Moczykij

 

7-8.09.2019r.

Koło PZW Wojskowe

jezioro Białe

 

 

 

28.04.2019r.

Koło PZW Cementownia

 

15.09.2019r.

Koło PZW Włodawa

 Okręg

19.10.2019r.

IV Grand Prix Spinning Team

jezioro Deusze

 

 

 

19.05.2019r.

Koło PZW Sukces

 

15.09.2019r.

Koło PZW Sukces

 

13.10.2019r.

Koło PZW Wojskowe

jezioro Sumin

 

 

 

Glinianka Horodyszcze

 

 

 

02.06.2019r.

Koło PZW Chełm Miasto

 

25.08.2019r.

Koło PZW Chełm Miasto

Glinianka Pawłów

 

 

 

05.05.2019r.

Koło PZW Sukces

 

03-04.08.2019r.

Koło PZW Sukces

Poleć ten wpis na:
Facebooktwittergoogle_pluslinkedinmailFacebooktwittergoogle_pluslinkedinmail
Portal wędkarski Spinning-team.pl dziękuje za zaufanie

Portal Wędkarski