SHIMANO ALDEBARAN ALD50

shimano_multik

Mówiąc najprościej, w kategorii nisko profilowych mulitplikatorów castingowych Shimano zaprezentowało Aldebaran ciekawą propozycje na nasze wody. Multik który cechuje lekka, kompaktowa budowa, ważący zaledwie 4,7 uncji. Aldebaran zapewnia niezrównaną gładkość i precyzję działania, zasługą takiego działania jest zastosowanie nowych technologii SilentTune oraz S3D, SVS.

Chociaż Aldebaran jest lekki, to bynajmniej, jeśli chodzi o trwałość w najbardziej wymagających wyprawach wędkarski powinien wytrzymać ekstremalne łowienie w słodkowodnych wodach,  ale także w połowach morskich ryb małych oraz średnich w strefie przy brzegowej.
Dlaczego?Alderbaran_shimano
Ten kołowrotek jest wyposażony w system przekładni X-SHIP i mieści się w ramie magnezowej electro gdzie specjalne powłoki powlekane pozwalają chronić bęben przed szkodliwym wpływem środowiska. Mechanizm chroniony jest przed słona wodą.
Aldebaran przoduje w w Stanach Zjednoczonych jak i na świecie w połowach tz, jerkbaitami, stosuje się do lekkich woblerów i różnych przynęt do finezyjnego podania w łowisku.
Specyfikacja:
Series Alderbaran
Family Type Low Profile
Models Offered 4
KeyFeature SilentTune
Ball Bearings 9
Roller Bearings 1
Maximum Drag (lb) 10
Retrieve Per Crank Range (in) 25.5-29.1

info simano.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj